چکیده ای از صحبت های صاحبان مشاغل ایرانی :


جامعه ایرانی بیایید خودزنی نکنیم 

متاسفانه با شروع شیوع کرونا در ایران ،جامعه ایرانی کانادا خودجوش شروع به شایعه پراکنی و بایکوت کسب و کارهای ایرانی نموده اند. در صورتی که مدیران بهداشت خود کشور کانادا هیچ گونه وضعیت اضطراری و هشدار اعلام ننموده اند. جالب اینکه همین جامعه ایرانی با دیگر ملیت ها در فروشگاه های زنجیره ای و غیر زنجیره ای خارجی در کنار هم بدون زدن ماسک و کنترل های اولیه بهداشتی مشغول خرید هستند. انگار ما ایرانی ها فقط در کنار هموطنانمان ویروس را منتقل می‌کنیم و اجناس و خدمات ایرانی همه آلوده به ویروس میباشند. بایکوت چند روزه واحدهای خدماتی ایرانی مانند سوپر مارکتها،رستوران‌ها ، آرایشگاه ها و خدمات ناخن وزیبایی و دیگر کسب و کارها مصداق کامل خودزنی جامعه ایرانی می‌باشد. 

همه ما مهاجرت کرده ایم که در محیط جدید،فرهنگ جدید ، رفتار متفاوت با آنچه در ایران داشته ایم زندگی کنیم و هوای تازه ای به زندگی خود تزریق کنیم نه آنکه همان   اتمسفر را در مکان دیگری ایجادکنیم. 

به امید جامعه ای سرافراز و به دور از هر گونه کژی و کمک به یکدیگر در ناملایمات و سختی ها

البته پر واضح است که رعایت بهداشت فردی و نکات مهمی که توسط اساتید و پزشکان برای پیشگیری از مبتلا شدن به این بیماری مرتبا تکرار و بروز رسانی می‌شود بر تک تک افراد جامعه از اوجب واجبات است.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here